fbpx

Teenused

Vitriinide vormistamine

Ilusti ja maitsekalt vormistatud vitriin määrab paljuski poe või muu asutuse staatuse.

Võrkkaubanduse müügipunktide vormistuse loomisel lähtutakse ühtsest ideest, kuna need peavad olema vormistatud ühtses stiilis.

Vitriinide tüübid

Konstruktsiooni poolest jagunevad vitriinid avatud ja suletud tüüpideks.

Avatud tüüpi vitriin – möödakäijale paistab läbi klaasi kogu müügipunkt. Selliselt, ostjat justkui lastakse sisse veel enne, kui ta on ise otsustanud, kas siseneda või mitte.

Suletud tüüpi vitriin – vitriini eraldab saalist reklaamkujutis ning möödakäijad ei näe, mis on sees. Siin on aktsent toodud vitriinile endale. Üksainus pilk sellele peab ütlema, mis paikneb sees.

Vitriin võib olla veel ka suletud-avatud tüüpi: saal on nähtav vaid osaliselt ja muu on eraldatud seinte, kaupade kujutise või dekoratsioonidega.

Põhilised materjalid, mida kasutatakse vitriinide vormistamisel , on isekleepuvad kiled (monomeersed, polümeersed, valatud, valgust hajutavad trükikiled) ja spetsiaalsed kiled (kile liivajoa efektiga, perforeeritud isekleepuv kile one way vision, vitraažikile). Assortiment sisaldab nii valgeid kui ka värvilisi trükikilesid plotterlõikeks. Valikus on esindatud suur värvigamma matis või läikivas esituses. Suur valik kilesid võimaldab neid kergesti sobitada ruloode, bännerikangaste ja valgusreklaamiga.

Pöörduge meie spetsialistide poole, kes aitavad leida õige lahenduse ja vitriini disaini kõikide ettevõtete jaoks.

Klaasile trükk

Klaas- ja akrüülpaneelidele või tahvlitele võib teha avaused kruvide jaoks ning kasutada neid elegantsete siltidena.

Mastaapsed projektid – trükk pilvelõhkuja akendele sellisel moel, et kõik kujutisega aknad moodustavad ühe pildi. Vitraažide ja reproduktsioonide armastajaid rõõmustab originaalne analoogi loomise viis – valige lemmikpilt ning meie kanname kujutise otsese UV-trükiga klaasile. Vastupidavuse tõstmiseks võib seda lisaks ka lamineerida.

Esitage Teile huvipakkuvaid küsimusi meie kogenud müüjatele-konsultantidele.

Mõned meie tehtud tööd

Võta meiega ühendust

Sinilille tee 6-7, Peetri, Harjumaa, Estonia
sales@vipline.ee
(+372) 689 8300
(+372) 568 87580
(+372) 568 87590
E-R 9:00-17:00

Pin It on Pinterest

Share This