fbpx

Teenused

Sõiduki kleebised

Kleebiste paigaldamiseks autole on mitmeid variante. Välja võib tuua kolm põhivarianti:

  • Klient kleebib autole ainult oma kontaktandmed, näiteks e-post, kodulehekülg ja/või firma logo. Tavaliselt paigaldatakse sellised kleebised auto tagaosale või küljepeeglite alla.
  • Eelmisest punktist mahukama tekstiga, kuid trükielementideta kleebised. Võtame näiteks mikrobussid, kuna nendele on tavaliselt paigaldatud mitu erinevat tüüpi kleebiseid:
  1. Logoga kleebis
  2. Teenuste loeteluga kleebis
  3. Kleebis kontaktandmetega
  • Auto on graafikaga ülekleebitud osaliselt või täies mahus. Autol võib esineda korraga mitu liiki kleebiseid (nagu eelmises variandis), kuid kõige suuremaks erinevuseks on graafilise kujutise olemasolu.

Sellist liiki kleebiseid valmistatakse tavaliselt sulatatud kilest, kuna reeglina paigaldatakse need kumeratele auto osadele, kuhu on lubamatu kleepida tavalist autokilet.

Reflektoorseid kleebiseid transpordile valmistatakse erilisest valgust peegeldavast kleebismaterjalist. Reflektoorsete kleebistega transport püüab potentsiaalsete klientide pilke ka pimedas.

Valgust peegeldavast kilest kleebised on palju efektiivsemad tähelepanu võitjad.

Kleebised magnetbaasil on eriti populaarsed takso- ja turvafirmade seas. Neid on väga lihtne autolt eemaldada ja sama lihtne ka tagasi paigaldada. Magnetite paigaldamiseks peab auto pind olema puhas.

Kleebised pulmaautole või korteežile muudavad Teie pulmapäeva veelgi silmapaistvamaks ja meeldejäävamaks. Pulmaautode kaunistamisel kasutatakse erilist kilet, mille eemaldamine on kiire ja lihtne ning ei jäta autole liimijälgi.

Vipline leiab sobiva lahenduse erinevat tüüpi sõidukitele, samuti vee- ja õhutranspordi vahenditele. Arvestame kliendi vajadusi ning leiame sobivaima materjali nii lühi- kui pikaajaliseks kasutuseks, näiteks kampaaniaperioodid. Teie auto muutub efektiivseks reklaamivahendiks nii linnas kui ka linnast väljas või isegi välismaal.

Graafika kaitseks kriimustuste ja pleekimise eest kaetakse kleebiste pind laminaadiga. Kleebiseid võib olla erisuuruses. Suurused varieeruvad veovankritest või lennukitest võidusõidu mootorrataste või jalgratta detailideni.

Teie sõiduvahendi originaalse välimuse loomisel kasutatakse sulatatud ja polümeerseid trükikilesid, värvilisi kilesid lõikega, valgustpeegeldavaid, tekstuuriga, erinevate efektidega (kroom, karbon jne) ning ka kaitseomadustega kilesid. Lähemalt saate materjalidega tutvuda siin.

Pakume Teile kleebiste disaini, valmistamist, paigaldamist ja eemaldamist meie poksis või Teile sobivas kohas. Vipline personal nõustab ja soovitab õiget lahendust.

Mõned meie tehtud tööd

Võta meiega ühendust

Sinilille tee 6-7, Peetri, Harjumaa, Estonia
sales@vipline.ee
(+372) 689 8300
(+372) 568 87580
(+372) 568 87590
E-R 9:00-17:00

Pin It on Pinterest

Share This