fbpx

Teenused

Sildid ja viidad

Silt – ruumilises või lamedas esituses konstruktsioon. Võib paikneda ehitise fassaadil, samuti sissepääsu juures. Tavaliselt on sildi funktsiooniks informeerimine asutusest, mis paikneb hoone sees, seega ei ole see pelgalt info edastamine, vaid ka reklaam!
Silt kui reklaamivahend täidab eelkõige imago funktsiooni. See on hoone visiitkaardiks, aidates inimesel aru saada, mis on hoones, sinna sisse astumata.

Üheks meie tegevusvaldkonna suunaks on vastavalt tellimusele, valgustatud ja mittevalgustatud, erikujude ja -suurustega siltide tootmine. Siltide tootmisel kasutame kvaliteetseid materjale puidust, plastikust, metallist ning komposiidist, samuti kaasaegset tehnoloogiat ning kvalifitseeritud personali.
Silte võib jaotada kahte kategooriasse – valgustatud ja mittevalgustatud. Need omakorda jagunevad fassaadi ja interjööri siltideks, ehk neid kasutatakse poodides, kaubanduskeskustes, kontorites ning teistes kohtades, kus on väga tähtis mõjutada potentsiaalseid kliente ning saada nende tähelepanu.
Selleks, et reklaamkonstruktsioon oleks nähtav kaugelt ka pimedal ajal on soovitatav kasutada silte sise- (valguskastid ja –tähed) või välisvalgustusega (valgustus prožektorite arvelt).

Teisisõnu võib sildina kasutada kõike, mis kuulub teema „Valgusreklaam“ alla. Meie kogenud töötajad annavad nõu, mida kasutatakse õues ning mida võib kasutada interjööris.
Mittevalgustatud sildid – sisevalgustuseta informatiivsed tahvlid, kuid soovi korral võib valgustuse paigaldada väliselt. Tavaliselt annavad need edasi järgmise informatsiooni: asutuse nimi (logo, brändiga või ka nendeta), eraettevõtte või riikliku asutuse tegevusvaldkond, lahtiolekuaeg ning asukoht.
Mittevalgustatud silte toodab Vipline tavaliselt plastikust või komposiidist. Jäikade lehtbaasidega võite tutvuda meie rubriigis „Materjalid“. Selliseid silte paigaldatakse reeglina kandval metallkarkassil.

Kõige lihtsamad sildid või tahvlid – informatiivsed, suuruselt tagasihoidlikumad, paigaldatud erinevate asutuste sissepääsude juurde, olgu selleks ministeerium, erakontor, kaubanduskeskus, ladu, baar, kohvik, hotell jt. kõige levinumateks materjalideks on plastik ja alumiinium. Tänasel päeval on populaarsed valgustusega akrüülsildid. Infotahvlid võivad paikneda hoones sees, vitriinide ja kassaaparaatide kõrval, kõikvõimalikes müügikohtades.
Bänneri materjal on samuti üheks sildi vormistamise võimaluseks, suurusega kasvõi terve korrusmaja sein.
Silte võib tellida just Teile huvipakkuva kujuga, raamiga või ilma, erisuuruse ja –värviga, koos vajalike kinnitustega. Tellimust vormistades palun arvestage „Nõuded failidele“ rubriigiga.

Teie fantaasia, meie kaasaegsed tehnoloogiad ja töötajate kogemus individuaalsete lahenduste leidmisel, kindlustavad kvaliteetse ja unikaalse produktsiooni loomist.

Mõned meie tehtud tööd

Võta meiega ühendust

Sinilille tee 6-7, Peetri, Harjumaa, Estonia
sales@vipline.ee
(+372) 689 8300
(+372) 568 87580
(+372) 568 87590
E-R 9:00-17:00

Pin It on Pinterest

Share This