fbpx

Tehnilised nõuded

KUIDAS FAILI MEILE ESITADA

Faile mahuga kuni 2 MB palume saata e-mailile sales@vipline.ee. Suuri faile saate üleslaadida meie FTP-serverisse (aadressi ja parooli väljastab Vipline esindaja). Faili võib tuua ka mälupulgal meie kontorisse aadressil Sinilille tee 6-7, Peetri, Rae vald  või saata postiga CD- või DVD-plaadil (kandjale palume lisada nimekirja trükiks mõeldud failidest ning tellija firma markeeringu).

RESOLUTSIOON

Faili resolutsioon sõltub trükitava toote suurusest.

Väikeformaadilise trüki puhul (kuni A3) peab trükitava faili resolutsioon olema minimaalselt 300 dpi.

Laiaformaadilise trüki puhul (500×500 mm või suurem) võib resolutsioon olla ka 150 dpi. Mida väiksem on kujutise trükk ning mida lähemalt seda vaadatakse, seda suurem peab olema digiplikslite kogus.

FAILIDE FORMAADID JA NÕUDED

Võtame vastu faile trükiks TIF, PDF, JPG, AI (Adobe Illustrator), CDR (CorelDraw) ja PSD (Photoshop) formaatides. Fail ei tohi sisalda lisakihte, alfa-kanaleid ja teid.

Kui Teie maketi piiridel on valge taust, on kindlasti vajalik lõikekohta tähistava musta kontuuri olemasolu. See on vajalik, kui ükskõik, milline pool on suurem kui 900 mm. Varu (bleed) ei ole kujutise puhul tarvilik, väljaarvatud kontuurlõikega failidel, näiteks erikujuga kleebised või väikeformaadiline trükk. Sellisel juhul on vaja igale küljele lisada 3 mm varu lõikuse tarvis. Makett peab olema esitatud 1:1 mõõtkavas või proportsionaalselt vähendatud 1:10. Suurendamisel 300 dpi peab kujutise mõõtkava olema 1:10. Kõik maketil kasutatavad värvid peavad olema esitatud CMYK värvisüsteemis (värvilahenduste parameetrid SWOP Coated, dot Gain 20%). Mustade pindade jaoks on kasutusel neli musta värvi C:84, M:73, Y:73 JA K:91.

MEELESPEA!

Ärge kasutage failide nimedes täpitähti ja –märke MS Office ei ole mõeldud trükifailide loomiseks
Ärge kasutage bleedi, kui see ei ole vajalik
Ärge kasutage overprinti
Kõik vektorgraafikas tehtud kujunduse osad ja tekstid peavad olema „kurvitud“
Palun lisage trükifailile makett või preview fail JPG formaadis
Erilise värvitooniga töö puhul lisage trükivärvikood pantone. Loodame Teie mõistvale suhtumisele, kui ei peaks olema võimalik saada täpselt samasugust tulemust nagu spot värvide puhul, kuna meie printer kasutab renderdamisel neljavärvi lahutust.
850 mm laiusega Roll-Up stendi faili suurus peab olema 850×2030 mm, millest alumised 30 mm on varu, mis läheb mehhanismi sisse.
Kui Teie esitatud failis esinesid trüki- ja õigekirjavead või muud ebatäpsused, lasub vastutus toodangu kvaliteedi eest Teil

NÕUDED FAILIDELE VISIITKAARTIDE JAOKS

Meile esitatavas failis on vajalik arvestada varu (bleed) lõikuseks 3 mm igal küljel.
Täiendavatele küsimustele vastab meeleldi meie kogenud töötaja.

Võta meiega ühendust

Sinilille tee 6-7, Peetri, Harjumaa, Estonia
sales@vipline.ee
(+372) 689 8300
(+372) 568 87580
(+372) 568 87590
E-R 9:00-17:00

Pin It on Pinterest

Share This