fbpx

Meist

Vipline OÜ on valgusreklaamide ja laiformaattrüki asjatundja aastast 2004.

ME TEAME, KUIDAS OLLA SILMAPAISTEV TURUL, MIS ON TÄIS ERINEVAID REKLAAME JA PAKKUMISI!

Tänu oma 15-aastasele kogemusele ja kaasaegsele masinapargile saame pakkuda laias valikus trüki- ja valgusreklaamide lahendusi.
Firma loomisest oleme keskendunud laiaformaadilisele digitrükile. Trükime nii rullmaterjalidele, kui ka UV tehnoloogial otse plaadile. Saame pakkuda ka väike formaat digitrükki.

Suurendades pidevalt oma seadmete parki, oleme võimelised valmistama mis tahes keerukusega valgusreklaame. Valgustähti valmistame alumiiniumist, suurte tähtede puhul kasutame MIG / MAG keevitusmasinaid, peenikeste sümbolite puhul kasutame laserkeevitust. Meie valgusreklaamid vastavad standarditele EVS-EN 60598 ja EVS-EN 55015 ja me anname neile garantii.

Meie missioon on olla kliendile kõige usaldusväärsem partner ning saavutada ja säilitada pakutavate toodete kõrgeim kvaliteet mõistliku hinnaga, uuendades seejuures pidevalt tehnoloogiat ning suurendades töötajate ja organisatsiooni arengupotensiaali.

Miks valida meid?

HINNA JA KVALITEEDI GARANTII

Teeme kõik algusest lõpuni ise – kvaliteetselt, kiirelt ja vahendajateta. Tänu sellele saame oma töödele anda 3-aastase garantii, et saaksite oma investeeringus kindlad olla.

OTSESUHTLUS

Teie projekti juhib personaalne haldur, kellega saate igal ajal ühendust võtta ja projekti kohta küsida või niisama kohvile tulla – olete alati külla oodatud.

TÄISTEENUSLAHENDUS

Meilt saad kõik teenused ühest kohast – arendusest tootmise ja paigalduseni. Nii saame tagada töö kõrgeima kvaliteedi, lühema tellimuste töötlemisaja ning seega hoida kokku teie aega ja raha.

PIKAAJALINE KOGEMUS

Suur masinapark ja pikaajaline kogemus annavad meile võimaluse pakkuda nii valgusreklaame ja digitrükki, kui ka POS-materjale, pakendeid ja erilahendusi.

Vipline pakub teile:

 • Valgustähed
 • Valguskastid
 • POS materjalid
 • Kõikvõimalikud volditavad displeid
 • Erinevas formaadis digitrükk
 • Sildid ja viidad
 • Vaakumvormimine
 • Lasergraveerimine
 • Presswall’id, Roll-Up jm stendid
 • Karbid ja pakendid
 • Disainiteenus

Meid usaldavad:

Rohkem infot meie kohta:

Sul on hea idee?

Tänu automatiseeritud tehnoloogia kasutamisele saab Vipline täita ka kõige utoopilisemad klientide soovid. Pakume ainult enda seadmetel valmistatud tooteid.
Lisaks sise- ja välireklaami tootmisele ja paigaldusteenusele kuulub meie tegevusalade hulka POS-displeide ja pakendite tootmine.
Me saame klientidele pakkuda CNC freesimisteenust, lasergraveerimist, pleksiklaasi ning plastikust toodete vaakumvormimist, painutamist ja liimimist.
Lisaks kõigile olemasolevatele lehtmaterjalidele (alumiinium, akrüülklaas, PVC plaat, komposiitplaat, puit, vahtplast / kergplaadid (KAPA®), kartong, kärg-struktuuriga plaadid (Re-Board®, Lightboard ECO®) jm) saame erikujuliselt lõigata ka pehmeid materjale nagu paber, papp, kiled, bannerid, vahtmaterjalid (penoplast jt), lipud, tekstiilid, nahk- ja kummimaterjalid jne.
Samuti tegeleme esitlustarvikute (roll-up stendid, fotoseinad, esitluslauad jm) tootmise ja müügiga.

Võta meiega ühendust

Sinilille tee 6-7, Peetri, Harjumaa, Estonia
sales@vipline.ee
(+372) 689 8300
(+372) 568 87580
(+372) 568 87590
E-R 9:00-17:00

Teenused

Pin It on Pinterest

Share This