fbpx

Teenused

Inimpikkuses figuurid

Inimpikkuses figuurid – efektiivne reklaam, mis kujutab endast inimpikkuses või veel kõrgemat konstruktsiooni. Need võivad olla inimkujulised, multifilmi või muinasjutu tegelaste kujulised, konkreetse kauba kujuga jne. Potentsiaalne klient märkab selliseid reklaammudeleid koheselt. Lisaks turunduslikule funktsioonile suudavad need kaunistada ning elavdada interjööri.

Tänu väikesele kaalule on need kergesti liigutatavad. Kooskõlas huvitava disainerlahendusega on sellised konstruktsioonid väga pilkupüüdvad ning meeldejäävad.

Lisaks pakub Vipline ka originaalseid 3D-mudeleid. Vastavalt kliendi soovile pakume 3D-mudeli juurde ka konstruktsiooni kokkupaneku juhendit. Samuti võivad meie kogenud töötajat 3D-mudeli ka ise kokku panna.

Inimpikkuses figuure teostatakse ükskõik millisest jäigast baasist (võite lähemalt tutvuda rubriigis „Materjalid“), mille paksus valitakse vastavalt mudeli suurusele. Figuurid võivad olla nii fototrükiga kui ilma. Kujutis kantakse peale UV-otsetrükiga või kleebitakse baasile, soovi korral ka lamineeritakse.

Põhilised materjalid:

  • Kartong
  • Komposiit
  • Plastik
  • Orgaaniline klaas (akrüül)

Kartongist figuure paigaldatakse tavaliselt ainult hoonete sisse, näiteks kaubandus- ja turismikeskustesse, näitustele, kinodesse. Kartongist figuuri tellimisel on vaja arvestada kartongi niiskust imava omadusega. Seega õue, sissepääsu juurde või sügis-talvisel perioodil on praktilisem tellida figuure plastikust, komposiidist või muust materjalist, mis ei karda niiskust. Samuti võib selliseid mudeleid vajadusel ka pesta.

Figuur võib olla nii ühe- kui kahepoolne. Ühepoolne sobib paigaldamiseks seina äärde, kahepoolne aga paistab iga nurga alt ilus ning sobib vahekäiku või suurde ruumi. Vajadusel võib figuurile lisada ka riiuleid või taskuid voldikute jaoks.

Tootmise tehnoloogia sisaldab maketi loomist, aluse valikut ning kujutise trükimeetodit. Vipline kasutab ainult kaasaegset ja kvaliteetset varustust, figuuride väljalõikamisse on kaasatud digitaalne lõikur ZÜND.

Meie arvestame iga kliendi äri omapäradega ning leiame huvitavaid personaalseid lahendusi.

Võta meiega ühendust

Sinilille tee 6-7, Peetri, Harjumaa, Estonia
sales@vipline.ee
(+372) 689 8300
(+372) 568 87580
(+372) 568 87590
E-R 9:00-17:00

Pin It on Pinterest

Share This