fbpx

Teenused

Fotopaneel kontorisse

Fotopaneel kontorisse

Valmistame suuri ja väikeseid fotopaneele/fotopannoosid kontoriruumide dekoreerimiseks. Kvaliteetne fototrükk vormistab ja elavdab interjööri igas majas või kontoris väga kiiresti ja lihtsalt.

Fotopaneel on suurepärane ja originaalne kingitus igaks puhuks, olgu see pulm, sünnipäev või muu isiklik või tööalane üritus. Laiaformaadiliste printerite abiga on Teil lisaks originaalne ja soodne võimalus näha oma kontori või kodu seintel tuntud kunstnike maale.

Vipline kannab ükskõik millise foto Teie digitaalsest fotoaparaadist lõuendile, isekleepuvale kilele, kangale, alumiiniumile või akrüülile. Teisisõnu võib kujutisi kanda erinevatele baasidele ning meie aitame Teil valida ja leiame personaalse lahenduse. Nõudeid failidele vaadake siit.

Fotopaneelid võivad kaunistada kõiki maja tsoone ja praktiliselt kõiki esemeid andes individuaalsust ustele, köögigarmituuridele, liugustega kapidele, vitriinidele ja tumbadele. Samuti toimivad need suurepäraselt lauapealsetena ja voodipeatsitena.

Fotopaneelina võib valmistada ka klaasist köögi porte analoogselt keraamilisele plaadile või plastikule. Teisteks kasutamise variantideks on näiteks tubadevahelised piirded, sirmid või pildid seinale.

Fotopaneel lõuendil

Fototrükk teostatakse spetsiaalselt digitaalseks trükiks mõeldud materjalist lõuendile, mis kinnitatakse puidust alusraamile. Sellise fotopaneeli Te saate koheselt seinale riputada või vormistada Teile sobivas ja originaalses stiilis ja värvis raamiga hiljem.

Fotopaneel isekleepuval kilel

Baasiks võib kasutada erineva paksusega jäikasid materjale (3, 5 või 10 mm).

Foto trükitakse isekleepuvale kilele, seejärel lamineeritakse läikiva või mati laminaadiga ning kleebitakse kõvale alusele. Sellised fotopannood on niiskus-, tolmu- ja kulumiskindlad. Vajadusel pakume kaasa seinakinnitusi ja/või paigaldame paneeli alumiiniumist profiil-raami sisse.

Fotopaneel komposiitmaterjalil

Foto komposiitmaterjalil on originaalne ja kaasaegne vahend interjööri kaunistamiseks, võimaldades valida baasi värve ja faktuure. Baasideks on läikiv või harjatud alumiinium puidufaktuuriga või värvivalikuga. Foto, mis on kantud õhukesele komposiidist alumiiniumplaadile näeb välja väga stiilne. Selline paneel on suurepärane nii koduses interjööris kui ka kontoris, müügisaalis või näitusel.

Vaatamata sellele, et plaadi paksus on kõigest 3 mm, on see vastupidav ja elegantne. Vajadusel pakume ka seinakinnitusi ja/või paigaldame alumiiniumist profiil-raami.

Fotopaneel kangal

Lisaks ülaltoodud võimalustele saame trükkida Teie poolt valitud kujutise ka spetsiaalsele kangale. Selline lahendus sobib ideaalselt eksklusiivsete kardinate ja ruloode puhul või vaheseinteks, et jaotada ruum tsoonideks kiiresti ja lihtsalt ning lisada selle juures toale ka elegantsi.

Fotopaneel klaasil või akrüülil

Klaas ja akrüül on suurepäraste praktiliste omadustega, milleks on igikestvus, vastupidavus kriimudele ja väikestele kahjustustele ning lõhnade ja mustuse mitteimavus.

Kujutis trükitakse otse klaasi või akrüüli pinnale – see kindlustab täpse värvide edastuse ning varjundite varieerumise. Tänu praktiliselt piiramatutele dekoratiivse kasutuse võimalustele on klaas kõige moodsam ja enimnõutud materjal köögitsoonide, fotopiltide, fotouste, vaheseinte ja lausa fotopeeglite vormistamiseks.

Soovi korral võib klaasist fotomaalide paigaldamisel neid dekoratiivsete distantseritega seinast eraldada või paigaldada profiil-raami.

Võta meiega ühendust

Sinilille tee 6-7, Peetri, Harjumaa, Estonia
sales@vipline.ee
(+372) 689 8300
(+372) 568 87580
(+372) 568 87590
E-R 9:00-17:00

Pin It on Pinterest

Share This