fbpx

Teenused

Digitrükk

Väikeformaat trükised on kõik, mis on mõõdus kuni A3. Sinna hulka kuuluvad: visiitkaardid, flaierid, voldikud, brosüürid, kutsed, kalendrid, plakatid. Materjalina kasutame paberit/kartongi, disainpabereid.

Digitrükk on efektiivne ja kiire trükilahendus. Trükkida saab nii väikeseid (kasvõi 1 eksemplar) kui ka suuri tiraazhe. Täpsema hinnapakkumise saamiseks pöördu meie kliendihalduri poole.

Broshüür kujutab endast reklaamtrükist, mis on 8-48 lehekülge. Enim levinud formaadiks on A4 ja A5. Järeltöötlusena pakume: kammköidet — metallist spiraal, võimalik on valida erinevate suuruste ja värvide vahel; klamberköidet — sobib õhukeste trükiste köitmiseks. Võimalik trükkida  alates 1 eksemplarist.

Igapäevaselt trükime flaiereid silk või gloss paberitele, paksusega 120-200g. Võimalik trükkida kogusest alates 1 tk nii ühe- kui kahepoolselt, mustvalgelt ja värviliselt. Võimalik tellida vastavalt soovitud suurusele. Enamlevinud formaadid: A4, A5 ja A6.

Kalendrid on hea võimalus ettevõtet aastaringselt reklamida ja sealjuures omada praktilisust. Võimalik teha nii seina kui lauakalendreid.

Kalender TRIO — kalendripõhi 297x420mm+ülemine pilt A4, sisu 12 lk, spiraalköide, kinnitusauk
A4 seinakalender — spiraalköide, kinnitusauk, kinnituskonks
Lauakalender — formaat 210x125mm — spiraalköide
Taskukalender — formaat 70x100mm 

Kutseid on võimalik trükkida nii ühe- kui kahepoolsena. Vastavalt kliendi soovidele ja võimalustele otsime sobivad materjalid ja eripaberid.

Järeltöötlusena pakume voltimist. Võimalik trükkida kogusest alates 1 tk.

Plakateid on võimalik tellida alates ühest eksemplarist. Võimalik trükkida nii ühe- kui kahepoolsena. Standard suurused on A3 / A4.

Järeltöötlusena pakume lamineerimist.

Visiitkaardid on võimalik trükkida koguses alates 100 tk, nii ühe- kui kahepoolselt, mustvalgelt ja värviliselt. Lisateenusena pakume lamineerimist ja nurgaümardamist. Digitrükis visiitkaartide tellimine sobib just siis, kui soovite tööd kiiresti kätte saada ja tiraazhid ei ole suured.

Voldikud on informatsiooni kandjad. Trükitakse tavaliselt 150g paberile. Võimalik trükkida kogusest alates 1 tk.

Interjööri toodete hulka kuuluvad fototapeet, rulookardinad, fotokapad ja lõuendid, fotoklaas köögi tagaseinale jpm.
Digitrükk loob selleks ideaalsed võimalused, et materjalidele on võimalik trükkida vastavalt kliendi soovitud mõõtudele ning kliendi isiklikust digifotost.

Tooted trükitakse keskkonnasõbralike värvidega ning materjalid tagavad mugava paigalduse. Digitaalselt trükitud materjalid annavad tulemuseks erksad värvid. Kujundus trükitakse veebaasil värvidega, mis on keskkonnale ja tervisele ohutud. Interjööriprint annab suurepärase võimaluse muuta oma kodu või kontor hubaseks ja pilkupüüdvaks kohaks.
Töid teostame latexprinteri ja UV-trükimasinaga.

Paberfototapeeti on võimalik trükkida vastavalt kliendi soovitud mõõtudele. Vabalt valitud digipildi ja struktuuriga. Tapeete trükitakse veebaasil ja keskkonna sõbralike tintidega. Tapeete saab vajadusel klient ise paigaldada tapeediliimiga, kasutadaes samasuguseid töövõtteid ja töövahendeid nagu tavalise tapeedi puhul.
Trükitav tapeedipaan on maksimaalselt 1300 mm lai.

Fototapeedi paigaldusjuhend asub siin.

Fotokapad ja lõuendid trükitakse spetsiaalsele kapaplaadile või lõuendimaterjalile. Kapapildid trükitakse tavaliselt 5 mm või 10 mm plaadile.

Valikus on otsetrükk plaadile ning trükk kleebisele või fotopaberile, mis kleebitakse alusplaadile. Pilte saab valmistada vastavalt soovile kas servani või üle serva. Täiendavalt on võimalik pilt raamida alumiiniumraamiga. Lõuendi puhul pingutakse trükitud materjal spetsiaalsele puidust alusraamile, pilt jätkub ka servadel. Vajadusel on pilt varustatud seinakinnitustega.

Köögi tagaseinte kaunistamiseks on mitmeid variante. Kuna köök on väga nõudlik koht materjalide suhtes, siis on kasutusel kuuma, niiskus ning kriimustuskindlad materjalid.

Pilt on võimalik kleepida kilena või trükkida UV trüki abil kahe kihilisena. Mõlemal juhul on kaunis ja kvaliteetne lõpptulemus. Materjalidest on võimalik kasutada nii pleksi- kui karastatud klaasi.

Rulookardinad üks lihtsamaid viise kaunistada oma kodu kordumatu sisustuselemendina. Kangas on matt ja väga hea trükitavusega. Kanga trükitav pool on faktuurne, tagumine poolt sile. Trükitud kanga servad ei hakka koolduma. Mehhanism ruloole on võimalik juurde tellida meie poolt või kasutada juba olemasolevaid konstruktsioone.

Vinüülfotokleebis võimaldab katta siledaid aluspindasid näieks garderoobi ja külmkapi uksed, seinad. Kleebised trükitakse spetsiaalse interjööriprinteriga, mis tagab erksa ja terava lõpptulemuse.
Trükitava kleebise maksimaalne laius 1500 mm.

 

Võta meiega ühendust

Sinilille tee 6-7, Peetri, Harjumaa, Estonia
sales@vipline.ee
(+372) 689 8300
(+372) 568 87580
(+372) 568 87590
E-R 9:00-17:00

Pin It on Pinterest

Share This